Найкращі весільні фотографії 2016

2016 рік закінчився, тож можна підвести підсумки.
   Авторитетне видання JunebugWedding показало кращі фотографії минулого року.
У конкурсі прийняли участь близько 9000 фотографів з 50 країн світу. В результаті журі вибрали 50 кращих фото 2016 року.

   Хочеться погрітися в промінчиках слави переможців - показати вам деякі фотографії та озвучити деякі свої думки.

   Почати хочу з цієї фотогафії. Коли дивлюся на неї з'являються дуже незрозумілі відчуття. На фотографії наречена сидить на ліжку і щось тримає в руках, чи молиться, чи просто виконує прохання фотографа "посидіти під фатою" - це не дуже важливо. Для мене, ця фотографія дуже проста мінімалістична, так мало елементів на котрих можна зосередити увагу, але в одночас я не можу надивитися на неї і не можу зрозуміти чому. Таке відчуття недосказаності, саме позиція дівчини не дає мені покою. Ця фотографія затягує...Вона як жива і таке відчуття, що ще момент і вона повернеться. Можливо, саме це не дає мені надивитися на цю світлину - чекаю, хочу побачити її обличчя...Дуже заворожує.

автор фото: Eka Adhitya

Ще декілька простих, але дуже ніжних фотографій, які викликають схожі відчуття з нареченою-незнайомкою.

автор:Roberto Panciatici
автор фото: Tara Theilen
автор фото: Dan O'Day

Зараз будуть круті, як на мене, фотографії чистий мінімалізм, геометрія. Мені таке подобається.

автор фото: Curtis Moore
автор фото: Christopher (F Photography)
автор фото: Dan O'Day1
автор фото: Hugh Whitaker

   Ця фотографія тут чисто за те, що це не наречений і дружба. Так! Так! Так - це саме те, що ви подумали, у світі це уже не моветон і таких весільних фото уже дууууже багато =) З кого вечером знімають фату додумайте самі.
   З приводу самої фотографії, як фотографії, багато сказати не можу - все рівненько, урівноважено...Гарно.

автор фото: Orsolya Lazar

  Ця фотографія також змусила задуматися. А саме цей жест жінки, що взяла наречену за руку. Цікаво тим, що я ніяк не можу зрозуміти, чи це знак пілтримки, чи навпаки мама хоче зупинити доньку...І вираз обличчя в мами дуже незрозумілий... чи то радість чи страх?!

автор фото: Marissa Kaplan

Правило 10-тої частини було модне цього року :)

автор фото: Jon Dennis
автор фото: Kelly Tunney
автор фото: Roy Nuesca
автор фото: Victor Lax

Зараз неймовірно красиві кадри. Не можу не відзначити відсутність коментарів у своїй голові. Гарно !

Ще ряд фотографій того, що я люблю - це крутий веселий двіж, де люди відриваються і по-справжньому відпочивають на весіллях. Найбільше мене пірвав дідусь чи то дядько з фото Джона Бервуда, який просто розриває стереотипи, а якщо придивитися, то можна знайти його жінку. І хто зна чи це та, що з піднятою рукою задає дідові ритм, чи це та, що з сорому за свого бухого чоловіка, закрила лице рукою :-)

Ну і вершиною цієї колекції для мене стала ця фотографія. Я просто в захваті. Я довго її роздивлявся і отримував задоволення від цього. Тут просто нема слів.

автор фото: Lukas Piatek

Яндекс.Метрика